ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kaucuksepeti.net

R3 GRUP YAPI GIDA VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLBAHAR MAHALLESİ OTELLO KAMİL SOKAK NO:2 D:5-6 ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0904036588200016

Vergi No: 9040******

İşletme Adı: R3 GRUP YAPI GIDA VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.08.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

KaucukSepeti® bir R3 GRUP Yapı Gıda ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır. Kauçuk Esaslı Malzemeler ve türevlerinin siparişle veya stoklu ürünlerimizden talep edilerek istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda üretim ve satışı yapılmaktadır. Güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız kaliteli ve nitelikli ürün yelpazemiz, uygun satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaucuksepeti.com, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, ücretsiz iade hizmetlerini R3 Grup güvencesiyle sunuyor.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler