ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.valizdunyasi.com

BEKTAŞ SARACİYE İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALANYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0161039817500012

Vergi No: 1610******

İşletme Adı: BEKTAŞ SARACİYE İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bektassaraciye@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

OX markası Türkiye'nin ilk ve tek %100 yerli valiz üretim tesisidir. Antalya 'da 6500 m2 alanda son teknoloji robotlar ve 80 kişilik üretim ekibi , 3 usta başı , 3 tekniker , 1 mühendis , 2 Arge , 2 İnsan kaynakları ,toplam 101 çalışını ile hem ülkemizde ki tüm avmler de hemde 9 ayrı ülkede satışı yapılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler