ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.toptangidaurunleri.com

AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. TAŞOCAĞI YOLU CAD. AĞAOĞLU MY OFFİCE KAT 23 NO 387 BAĞCILAR İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069114527400001

Vergi No: 0691******

İşletme Adı: AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: amn.group@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Chocoworld Grubu dünyanın önde gelen yüksek kaliteli çikolata,şekerleme ve hamur mix karışımı üreticisidir-biz çikolata,şekerleme ve hamur mix karışımı endüstrisinin kalbi ve motoruyuz. Tüm gıda endüstrisine hizmet ediyoruz. Tercih ettiğiniz bir ortak olarak,kakaoçekirdeğinden en iyi çikolata ürününe kadar özel çözümler sunuyoruz. Net odak noktamız iki kilit hedef grubudur: küresel ve yerel gıda üreticileri ve zanaatkarları. Her iki segment için farklılaştırılmış bir strateji uygulayarak,onların başarısına katkıda bulunuyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz Chocoworld'ü yenilikçi bir ortak olarak takdir ediyorlar. Bu siteden satın alacağınız her ürün Chocoworld marka kalitesi güvencesi altındadır. Chocoworld, Kuvertür Çikolata,Waffle Sosları,Waffle Çikolataları,Likit Çikolata,Waffle Mix ve Brownie Mix gibi ürünlerin ana üreticisidir. Biz 2010 yılında kurulmuş olan,Türkiye Başta Olmak üzere 8 farklı ülkede 95 şubesiyle Chocolate Cafe alanında hizmet veren CHOCOWORLD markasının bir kuruluşuyuz. Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler