ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kitch-box.com

AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. TAŞOCAĞI YOLU CAD. B BLOK, AĞAOĞLU MY OFFİCE NO:3 İÇ KAPI NO:387 BAĞCILAR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069114527400001

Vergi No: 0691******

İşletme Adı: AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kitchbox dünyanın önde gelen yüksek kaliteli set üstü waffle makinelerinin üreticisidir-biz waffle,krep,pancake,churros gibi yüzlerce ekipmanın üretimdeki kalbi ve motoruyuz. Tüm HORECA endüstrisine hizmet ediyoruz. Tercih ettiğiniz bir ortak olarak,Floropolimer teflon teknolojisi ile üretilen ekipmanlar ile özel çözümler sunuyoruz. Net odak noktamız iki kilit hedef grubudur: küresel ve yerel gıda üreticileri ve zanaatkarları. Her iki segment için farklılaştırılmış bir strateji uygulayarak,onların başarısına katkıda bulunuyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz kitchbox'ı yenilikçi bir ortak olarak takdir ediyorlar. Bu siteden satın alacağınız her ürün Kitchbox marka kalitesi güvencesi altındadır. Kithbox Set üstü ekipmanların üretimi konusunda uzmanlaşmış,Dünyanın en sağlam teflonu olarak bilinen Amerikan Floropolimer teflon kaplama teknolojisini ticari ekipmanlarda kullanan tek firmadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler