www.kitch-box.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. TAŞOCAĞI YOLU CAD. B BLOK, AĞAOĞLU MY OFFİCE NO:3 İÇ KAPI NO:387 BAĞCILAR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069114527400001

Vergi No: 0691145274

İşletme Adı: AMN GROUP GIDA VE TEKNOLOJİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kitchbox dünyanın önde gelen yüksek kaliteli set üstü waffle makinelerinin üreticisidir-biz waffle,krep,pancake,churros gibi yüzlerce ekipmanın üretimdeki kalbi ve motoruyuz. Tüm HORECA endüstrisine hizmet ediyoruz. Tercih ettiğiniz bir ortak olarak,Floropolimer teflon teknolojisi ile üretilen ekipmanlar ile özel çözümler sunuyoruz. Net odak noktamız iki kilit hedef grubudur: küresel ve yerel gıda üreticileri ve zanaatkarları. Her iki segment için farklılaştırılmış bir strateji uygulayarak,onların başarısına katkıda bulunuyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz kitchbox'ı yenilikçi bir ortak olarak takdir ediyorlar. Bu siteden satın alacağınız her ürün Kitchbox marka kalitesi güvencesi altındadır. Kithbox Set üstü ekipmanların üretimi konusunda uzmanlaşmış,Dünyanın en sağlam teflonu olarak bilinen Amerikan Floropolimer teflon kaplama teknolojisini ticari ekipmanlarda kullanan tek firmadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı