ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.negeldi.com

SİNEM ÇELİK

OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 28303******

İşletme Adı: SİNEM ÇELİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.03.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: sinem.celik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

VİZYON İstikrarlı olmayı kendine ilke edinen, kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla toptan bebe ve çocuk giyim sektöründe alternatifsiz büyük bir marka olmak HEDEF VE AMAÇ Sektörel bazda müşterilirine en iyi hizmeti verebilen , en çok en güncel çeşidi sağlayabilen,satış sonrası ürün bilgisi, desteği ve garantisi sunabilen bir firma olmak.Hedef kitlesiyle olan ikili ilşkilerini güleryüzlü ve hızlı bir şekilde çözebilen personelin mutlu ve profosyonelliğini ön planda tutan örnek bir firma olmak KALİTE POLİTİKASI Temsil ettiği firmaların son tüketiciye sunduğu hizmeti , güler yüzlü teknik desteği her zaman sağlayabilen, her durumda müşterisinin ihtiyacını karşılayabilen, bebe ve çocuk giyim sektörünün kurumsal yüzü olabilmek

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler