ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

biorfe.com

BİORFE ORGANİK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMAR SİNAN OSB. 19. CAD. NO: 33 MELİKGAZİ KAYSERİ Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0176091044300001

Vergi No: 1760******

İşletme Adı: BİORFE ORGANİK TARIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.07.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bir çeşit sosyal sorumluluk projesi olan Biorfe, çevreye çöp olarak atılan doğal atıkların miktarını azaltmak, onlardan enerji ve materyal üretmek amacıyla kuruldu. Biorfe, doğal atıkların atmosfere sera gazı olarak dağılmasının ve metan gazı oluşumunun önüne geçerek, onları toprak için faydalı posa ve sıvı gübreye dönüştürüyor. Böylece bitkiler için gerekli olan karbonun % 98’ i ve azotun tamamı bokashi sistemiyle toprağa yeniden kazandırılıyor.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler