ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.momentus.com.tr

MERKEZ SAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ALTUNİZADE MAHALLESİ KISIKLI CADDESİ ÜNİVERSİTE SOKAK BAŞARAN B İŞ MERKEZİ ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0617040032900024

Vergi No: 6170******

İşletme Adı: MERKEZ SAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MÜKEMMEL ANLAR Tüm enerjimizi yalnızca saat tasarımı ve üretimi için kullanarak her tarza, her bütçeye ve her ana uyum sağlayabilen modellerimizden oluşan koleksiyonlarımızla 25 yılı aşkın süredir saat tutkunlarına mükemmel anlar vaat ediyoruz. Tasarım ekibimizin günün saat trendlerini yakından takip ederek Momentus’un özgün çizgilerini ustalıkla modellerimize işlediği her bir dizayn en yüksek teknolojilere sahip üretim tesislerimizde kaliteli el işçiliği ile özenle üretiyoruz. Bugün Türkiye saat sektöründe yakaladığımız başarıların ardından, harcadığımız emek ve kazandığımız güven sayesinde Momentus adını ülke sınırlarının da ötesine taşıdık ve dünyanın birçok ülkesinde saat tutkunlarıyla buluşuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı