ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.limonistanbul.com

LİMON İSTANBUL YAZILIM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER AVNİ MAHALLESİ, İNÖNÜ CADDESİ, NO:14, AKAR PALAS APT., KAT:3, 34437, GÜMÜŞSUYU, BEYOĞLU/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609103414400001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LİMON İSTANBUL YAZILIM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: limonistanbul@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Limon İstanbul Yazılım sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli, sürdürülebilir iş dostluğunu ilke edinen Limon İstanbul, birçok seçkin firmanın yazılım ve altyapısı konusunda projeler üreterek katma değer sağlamaktadır. "Geleceğin sürdürülebilir dijital, teknolojik yazılım çözümlerini üretiyoruz." Geleceğe dair hiçbir kuşkumuz olmadan ilerlediğimiz bu 10 yıllık serüvende teknolojiyi arkamıza alarak geliştirilmiş dijital, teknolojik ve yazılım skalamız ile geleceğe meydan okuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti, işbirliği içerisinde olması en büyük artımız. Tutku ve heyecanla hayata geçirdiğimiz bu projelerde sizlerin ve markanızın değerini bir kez daha yansıtıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler