ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.weeyn.com

LİMON İSTANBUL YAZILIM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMER AVNİ MAHALLESİ, İNÖNÜ CADDESİ, NO:14 AKAR PALAS APT., KAT:3, 34437 BEYOĞLU/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609103414400001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LİMON İSTANBUL YAZILIM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: limonistanbul@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Weeyn, e-ticaret sektöründe önde gelen bir e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Online ve mobil platformlarda uçtan uca yazılım çözümleri sunarak müşterilerimize olağanüstü bir e-ticaret deneyimi yaşatıyoruz. Güçlü teknolojik altyapımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor ve onları dijital dünyanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, müşterilerimizin büyümesine ve başarıya ulaşmasına destek oluyoruz. Her aşamada büyümek isteyen küçük girişimlerden, orta ölçekli ve büyük işletmelere kadar tüm müşterilerimize özel olarak tasarlanmış e-ticaret ve mobil mağaza çözümlerimizle, bulut tabanlı platformumuz sayesinde yönetim süreçlerini kolaylaştırıyor ve hepsi bir arada hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin rekabet avantajını artırmak, satışlarını artırmak ve müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak için buradayız.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler