ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

panel.macbilgiteknolojileri.com

ASLAN CANBOLAT M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

KİRAZLIDERE MAHALLESİ CİHAN HATUN SOKAK NO:19 Amasya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 52177******

İşletme Adı: ASLAN CANBOLAT M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.06.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: aslan.canbolat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

M.A.C Bilgi Teknolojileri Olarak; Hosting, Bayi Hosting, Reseller, Reseller Bayi, Alan Adı Kaydı, Domian , Sanal Sunucu, SSL Sertifikası, Web Tasarımı, E-Ticaret, Masaüstü Programı, Yazılım ve Sunucu Çözümleri, SSL sertifikası, Marka Tescil - Patent Tescil - Marka & Patent, KEP Adresi - E-İmza - Dijital Dönüşüm, ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Finansal Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler