macbilgiteknolojileri.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ASLAN CANBOLAT M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

KİRAZLIDERE MAHALLESİ CİHAN HATUN SOKAK NO:19 Amasya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 52177******

İşletme Adı: ASLAN CANBOLAT M.A.C BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Kep Adresleri: aslan.canbolat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

M.A.C Bilgi Teknolojileri Olarak; Hosting, Bayi Hosting, Reseller, Reseller Bayi, Alan Adı Kaydı, Domian , Sanal Sunucu, SSL Sertifikası, Web Tasarımı, E-Ticaret, Masaüstü Programı, Yazılım ve Sunucu Çözümleri, SSL sertifikası, Marka Tescil - Patent Tescil - Marka & Patent, KEP Adresi - E-İmza - Dijital Dönüşüm, ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Finansal Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart