ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kolayevrak.com

KARİYER ENSTİTÜSÜ DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

EHLİBEYT MH. TEKSTİLCİLER CD. TÜRELİ İŞ MERKEZİ NO:14/6 KAT:3 06520 | ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0524129210600001

Vergi No: 5241******

İşletme Adı: KARİYER ENSTİTÜSÜ DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.08.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: kariyerenstitusu@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kolay Evrak™ Uzaktan Eğitim ve Belgelendirme Sistemi, perakende sektöründe hizmet veren işletmelerin, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği ile Hijyen eğitimlerinin, zamandan ve mekandan bağımsız olarak, yeni ve mevcut personeller tarafından alınmasını sağlamak suretiyle, İnsan Kaynakları departmanlarının işe alım ve oryantasyon süreçlerini kolaylaştırmak amacı ile Kariyer Enstitüsü A.Ş. tarafından geliştirilmiş bir eğitim ve belgelendirme platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı