ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

temelisg.com.tr

KARİYER ENSTİTÜSÜ DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

EHLİBEYT MH. TEKSTİLCİLER CD. TÜRELİ İŞ MERKEZİ NO:14/6 KAT:3 06520 | ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0524129210600001

Vergi No: 5241******

İşletme Adı: KARİYER ENSTİTÜSÜ DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.08.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: kariyerenstitusu@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından #İSG Eğitimleri alanında #Yetkilendirilmiş olan Kariyer Enstitüsü A.Ş iştiraki www.temelisg.com.TR #uzaktan eğitim sistemi çalışanların hızlı, ekonomik, kolay ve güvenilir bir şekilde #temel iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almasını sağlamak amacıyla hizmete sunulmuştur. 13 yıllık eğitim tecrübemiz hizmetinizde… Şimdi ziyaret ediniz www.temelisg.com.TR #TEMELİSG™ Markası Türk Patent Kurumu tarafından Kariyer Enstitüsü A.Ş. adına tescil edilmiş #ticari bir markadır. #eğitim #kariyer #insanKaynakları #İK #işealım #KurumsalEğitim #Personel #ik #İSG #isg #işgüvenliği #işsağlığıvegüvenliği #ERP #Sertifika #Temelisg #TemelİSG #Oryantasyon #TemelİşSağlığıveGüvenliğiEğitimi #İKuzmanı #İnsanKaynaklarıUzmanı #PersonelEğitimleri #ÇalışanEğitimleri #İşBaşıEğitimleri #Temelisgeğitimi #OnlineİSG #İSGkursu

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı