ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kahveal.com

HACI TEOMAN BURÇGÜN

KONACIK MAHALLESİ BİLGE SANAYİ SİTESİ NO:4/10 BODRUM Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 12253***********

Vergi No: 12253******

İşletme Adı: HACI TEOMAN BURÇGÜN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.11.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: haciteoman.burcgun@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kahveal.com, kahve tutkunu iki girişimci tarafından 2011 yılında hayata geçirilen bir proje olarak doğdu. Amacımız, kahve severlere uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunarak, en iyi ve en kaliteli kahve deneyimini müşterilerimizle buluşturmaktır. Kahve dünyasında bir servet ödemeden, en iyi kahve keyfini yaşamanın ve bu keyfi herkesle paylaşmanın mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle yola çıkarak, “Kahveye servet ödemeyin ve iyi kahveye giden en kısa yol” mottosuyla Kahveal.com’u kurduk. Kahveal.com, rekabetçi fiyatlar ve harika ürünlerle dolu geniş bir ürün yelpazesi sunarak, kahve tutkunları için vazgeçilmez bir alışveriş destinasyonu haline gelmiştir. Müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunma misyonumuz, sektörde önde gelen e-ticaret siteleri arasında yer almamıza ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamıza olanak tanımıştır. Kahveal.com ailesi olarak, kahve tutkusunu paylaşan ve en iyi kahve deneyimini arayan herkesi sitemize davet ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden, uygun fiyatlarla sizlere en iyi kahve ürünlerini sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler