Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kahveal.net

HACI TEOMAN BURÇGÜN

GAZDERESİ CADDESİ KALE 2 İŞ MERKEZİ B BLOK NO:6 KONACIK BODRUM Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 12253***********

Vergi No: 12253******

İşletme Adı: HACI TEOMAN BURÇGÜN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: haciteoman.burcgun@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kahveal.net Espresso Kahve, Çekirdek Kahve, Filtre Kahve, Türk Kahvesi, Barista Ekipmanları, Profesyonel Espresso Kahve Makineleri, Profesyonel Otomatik Espresso Makineleri, Kokteyl Şurupları, Profesyonel Mutfak Ekipmanları ve Projelendirme, Callebaut Çikolata, Sıcak Çikolata, Salep, Çiğ Yeşil Çekirdek

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler