ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.oyuncaklarulkesi.com

UĞUR ALPER AYDIN

HACI HALİL MAH. 1203 SOK. NO: 11-1B GEBZE Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 11984***********

Vergi No: 11984******

İşletme Adı: UĞUR ALPER AYDIN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: uguralper.aydin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Oyuncaklar Ülkesi orijinal ve lisanslı oyuncakların satışını gerçekleştirmektedir. Legolar, Koleksiyonluk Figürler, Puzzle setleri, Eğitim Materyalleri, Oyun Hamurları, Bicycle Kartları, Bebekler, Arabalar, Kutu Oyunları, Akıl ve Zeka Oyunları, Kız Oyun Setleri, Erkek Oyun Setleri, Bebek Oyuncakları, Ahşap Oyuncaklar.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı