ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bigben.com.tr

BİG BEN BİLİŞİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAKMAK MAHALLESİ SAATÇİ SOKAK NO:22/2 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0170048860800001

Vergi No: 1700******

İşletme Adı: BİG BEN BİLİŞİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bigben@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Big Ben Bilişim, tam entegre bir reklam ajansıdır Big Ben Bilişim, kendi bünyesinde web tasarım, grafik tasarım, fotoğraf çekimi, marka ve sanal - real reklam danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, ürün ve marka tanıtım hizmetlerini sunan tam entegre bir reklam ajansıdır. Sizin için neler yaparız; iletişim tekniğinin hazırlığından başlarız + yaratıcı tasarımlar üretir ve uygulamasını sağlayarak devam ederiz bütünleşmiş tanıtım hizmeti sunarız markanızın ilk çıkışından zirveye geçene kadar her aşamada onu büyütüp, farklılaştıracak, ona destek verecek pazar araştırmalarını yaparız

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler