ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

visa.org.tr

MARK TURİZM İNŞAAT GIDA DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH. DUDULLU CD. NO: 23-25 BRANDİUM RESİDENCE R4 BLOK D: 16 P.K: 34750 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612072050600010

Vergi No: 6120******

İşletme Adı: MARK TURİZM İNŞAAT GIDA DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

This website is a visa application system established to make it easier for foreigners who want to come to Turkey, subject to visa regime, to obtain a Visa for Turkey. The person, who wants to apply for visa, enters the application form and chooses the country to which his passport belongs. After filling the required information in the form, he proceeds to the payment page. After completing the payment, the visa application process begins. / Bu internet sitesi Türkiye'ye gelmek isteyen, vize rejimine tabi yabancıların Türkiye Vizesi almalarını kolaylaştırmak için kurulmuş bir vize başvuru sistemidir. Başvuruda bulunmak isteyen kişi başvuru formuna girerek pasaportunun ait olduğu ülkeyi seçer. Formda istenilen bilgileri doldurduktan sonra ödeme sayfasına ilerler. Ödemesini tamamladıktan sonra işlem süreci başlamış olur.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart