ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

dubaivizesi.com.tr

MARK TURİZM İNŞAAT GIDA DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH. DUDULLU CD. NO: 23-25 BRANDİUM RESİDENCE R4 BLOK D: 16 P.K: 34750 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612072050600010

Vergi No: 6120******

İşletme Adı: MARK TURİZM İNŞAAT GIDA DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.05.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: markturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

This website has been established for people who want to travel to the United Arab Emirates to apply for a United Arab Emirates visa. / Bu web sitesi Birleşik Arap Emirlikleri'ne seyahat etmek isteyen kişiler için, Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvurusunda bulunabilmeleri amacıyla kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı