ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dogruajans.com

GVN YAZILIM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SELİMİYE MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:16/101, ALTINORDU ORDU Ordu - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0454198707000001

Vergi No: 4541******

İşletme Adı: GVN YAZILIM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.09.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: gvnyazilimveturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnternette Sadece Var olmak Yetmez Profesyonel Çözümlerimizle Yatırımlarınızı Faydaya Dönüştürelim Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz.Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü,aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün web standartlarını zorlayacak web projeleri üretmek bizim işimiz. Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çeken şirketimizi 2010 yılında açmamıza rağmen, biz aslında hep web dünyasındaydık.Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz. Web site tasarımı ve yazılımının yanısıra Grafik tasarım,internet reklamcılığı, web barındırma, alan adı tescil konularında da kaliteli , farklı, kullanışlı, hedefilerinize ulaştıracak web çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz. Doğru Ajans, genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerle! Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, web teknolojilerindeki yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı