ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tayyarelimani.com

KOD8 YAZILIM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEREFİYE MH. RASİM BETİR PAŞA BULVARI NO:3/24, TAYYARE LİMANI Düzce - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0574073590300001

Vergi No: 5740******

İşletme Adı: KOD8 YAZILIM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kod8yazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Serbay Interactive olarak 2018 yılının Nisan ayında yepyeni bir ofis tasarladık, adını Tayyare Limanı koyduk ve içine taşındık. Yine Düzce’de pek alışa gelmemiş bir olaya öncülük yaptık. Çalışma ofisine farklı bir isim koyan belki de ilk ve tek şirkettik. Tayyare Limanı’nda Serbay Grubu ve Kod8 Grubu şirketleri olarak umutlarımızın ve hayallerimizin peşinden koşuyoruz. Yeni umutların ve hayallerin yükseleceği limanımızda çalışmanın heyecanını hala ilk gün gibi yaşıyoruz. Tayyare Limanı’nın önünde uzun yıllar var; bizim de anlatacağımız uzun hikayeler..

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı