ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eticaretdostu.com

KOD8 YAZILIM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEREFİYE MH. RASİM BETİR PAŞA BULVARI NO:3/24, TAYYARE LİMANI Düzce - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0574073590300001

Vergi No: 5740******

İşletme Adı: KOD8 YAZILIM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kod8yazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2011 yılında kurulan ajansımız 2015 yılına kadar yazılım departmanında müşterilerine özel çözüm üretmekteyken, 2015 yılının Kasım ayından bu yana IdeaSoft'un bölge bayiliğini yapmaktadır. 2020 yılı ile birlikte "E-Ticaret Dostu" sloganı kapsamında ticaretini internete taşımak isteyen müşterilerimize online alışveriş siteleri, ödeme sistemleri, online reklam çözümleri ve sosyal medya yönetimi alanında hizmetlerini genişletmiş uçtan uça tam hizmet anlayışıyla e-ticaret sektöründe hizmet vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı