ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.pazaryerieticaret.com

FENOMEN ELEKTRONİK HİZMETLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BEYAZEVLER MH. 544 SK. NO:31 GAZİEMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385151268000001

Vergi No: 3851******

İşletme Adı: FENOMEN ELEKTRONİK HİZMETLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.01.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: fenomenas@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Pazaryerieticaret.com olarak yenilikçi ve modern trendleri takip ederek oluşturduğumuz, model ve renkte parçanın bir araya getirilerek göz alıcı koleksiyonları özel indirimler ile siz değerli müşterilerimizle buluşuyoruz. Mağazalarımızdan çıkan her bir müşterimizi kendimize referans edindik. Müşterilerimizi memnun edememek en büyük endişemiz, bu yüzden her geçen gün verdiğimiz hizmet ve sunum kalitesini arttırmak için daha çok çalışıyoruz. Pazaryerieticaret.com olarak her zaman müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak, hizmet ve sunum kalitemizi arttıracak çalışmalar yapmaya dikkate ediyoruz. MİSYON Müşterilerimize buluşturmayı amaç edindiğimiz ürünlerle kaliteyi ve uygunluğu bir arada tutmaktır. Ayrıca, yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamaktır. VİZYON Moda ve kalitede fark yaratarak uluslararası bir marka olmak. E-ticaret sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile pazaryerieticaret.com yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmektir. NELER YAPIYORUZ? Kendiniz veya sevdikleriniz için, özel bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? Örneğin; tamamen size veya hediye etmek istediğiniz kişiye ait fotoğraflardan oluşan bir normal kupa, sihirli kupa, tişört, sweatshirt, kapşonlu sweat, yastık, puzzle, takvim vb. her türlü ürünü kişiselleştirebilirsiniz. Kurumlara yönelikte çözümlerimiz mevcuttur. Toptan ve perakende olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilen PazaryeriEticaret sitesi olarak tüm müşterilerinin özel desen ihtiyaçlarını karşılayabilecek “kendi desenini tasarlama” konusunda da özel hizmet vermektedir. İleri teknolojiyi kullanarak herkesten bir adım önde başlamayı başarmıştır. Bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmek için hergün bir yenilik ekleyerek diğer online matbaa sitelerinin de örnek alacağı bir online matbaa sitesi olacaktır. Stoksuz e-ticaret yapabilmeniz için bayilik hizmetimiz sunmaktayız, bu sayede ürünlerini istediğiniz platformlarda uygun fiyata alarak satabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, PttAVM, ÇiçekSepeti vb. Yabancı e-ticaret pazaryerleri: Aliexpress, Amazon, Etsy, eBay, Taobao vb. PazaryeriEticaret.com Tasarımcısı olarak, siparişleri alma veya müşteri hizmetleri ile uğraşma konusunda herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz ürünler için kişiselleştirilebilir şablonlar tasarlayabilir, şablonlarınız tercih edilerek verilen ürün siparişlerinden gelir elde edebilirsiniz. Üstelik her zaman, adet sınırı olmadan! Hemen tasarımcı olarak kayıt olun ve istediğiniz ürünler için şablonlarınızı oluşturmaya başlayın. Gerisini biz halederiz!

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart