ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

shop.soktas.com

SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SOKTAS AS AKELLER CAD 54 SOKE Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0778001343600010

Vergi No: 7780******

İşletme Adı: SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1971 yılında kurulan ve 1995’te halka arz edilen SÖKTAŞ’ın uzmanlık alanı, pamuklu – pamuk karışımlı kumaş tasarımı ve üretimidir. Yıllardır dünya çapında ihracatını yaptığımız gömleklik kumaşlarımızla tanınan markamızı, bugün ceketlik ve pantolonluk kumaş alanına da taşımış bulunuyoruz. SÖKTAŞ, dünyaca ünlü birçok moda devinin ve markanın başarısında rol oynayan gizli kahramandır. Müşterimizin konumu ne olursa olsun, hizmet anlayışımız asla değişmez: Markanızı hem yerel hem de evrensel trendlerin ötesine taşıyacak güçte, bütünüyle “size özel kişisel hizmet” sunmak! Üretim sürecimizin her aşamasında uyguladığımız “tam kontrol”ün, sunduğumuz hizmetin kalite ve başarısında çok büyük etkisi vardır.Bir diğer unsur ise büyük miktarlar ile yalnızca birkaç metrelik siparişleri aynı hız ve serilikle teslim etmemizi sağlayan, markamıza özel geliştirilmiş sipariş sistemimizdir. Yenilikçi ve atılımcı kimliğimizin bir yansıması olarak önceliğimiz, orijinal ipliklerin geliştirilmesi ve yeni karışımların üretilmesidir. Bu bağlamda, Türkiye Pamuk Araştırma Enstitüsü ile ortak projemiz çerçevesinde geliştirdiğimiz tohumu kendi topraklarımızda yetiştirerek, Mısır Giza pamuk türleri ile rekabet edebilecek kadar ince, ipeksi ancak dayanıklı, özgün bir pamuk ürettik. 2008 yılından itibaren de Hindistan’da faaliyete geçirdiğimiz tesisimiz ile, gömleklik kumaşta perakende ve kişiye özel ısmarlama üretim geleneğine sahip bölge pazarına hizmet verecek şekilde üretim gerçekleştiriyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı