ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

zilepekmezi.com

MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

MAHKEME MAH. LEFKE CADDESİ MAVİ ADA APARTMANI KAT2 DAİRE NO 6 Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 40069***********

Vergi No: 40069******

İşletme Adı: MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.01.2024

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: mehmet.kocaman.10@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Özkaleli Markası; 1940 yılında Özkaleli A.Ş. yöneticileri Orhan ve Hasan Özkaleli’nin dedeleri Hasan Özkaleli tarafından kurulmuştur. Hasan Özkaleli; 1940 yılı ve sonrasında geleneksel yöntemlerle evlerinde, küçük çaplı bir üretimle işe başlamıştır. Sonraki yıllarda oğlu Kamil Özkaleli de işe bir takım yenilikler ilave ederek kapasitesini yükseltmiştir. 1955 yılına gelindiğinde ise Özkaleli markası resmiyet kazanmıştır. Bugünkü Özkaleli A.Ş. yöneticileri ailenin üçüncü kuşağıdır. Zile pekmezciliğini 1992 yılına kadar yine geleneksel yöntemlerle devam ettirmişlerdir. Bu yıldan itibaren de Zile pekmezciliği modern, çağdaş, yeni teknolojilere kavuşturulmuş. Doğallığından ödün vermeden, daha sağlıklı, daha açık renkli, daha lezzetli hale getirilmiş, meşhurluğu daha da arttırılmıştır. Özkaleli Gıda Sanayi A.Ş., günümüze gelindiğinde Zile’nin Ankara Karayolu girişinde 14 bin 500 m2 arazi üzerinde 4 bin 500 m2 kapalı alanda ve en son teknolojik makinelerle üretimini sürdürmektedir. Beyaz Zile pekmezinin cevizli ve sade olarak üretimi yapılmaktadır. Yakın zamanda da çeşitli aromatik tatlarla karıştırarak Zile pekmezi çeşitlendirilecektir. Ayrıca firma, sıvı pekmez üretiminde de hayli iddialı konumdadır. Ürün olarak Özkaleli Gıda; Beyaz Zile Pekmezi, Katı ve Sıvı Üzüm Pekmezi, Keçiboynuzu Pekmezi, Dut Pekmezi, Domates Salçası (Ev tipi tuzlu), Kuşburnu Pulp ve Marmelatı, Kızılcık Pulp ve Marmelatı, Alıç Pulp ve Marmelatı, Üzüm Sirkesi üretimi yapan bir aile şirketidir. Domates salçasında özel ekim yaptırılmaktadır. Tek cins üzerinden salça üretimi yapılmaktadır. Özellikle son 10 yılda bu konuda hayli iddialı bir konuma gelinmiştir. Ürün alım zamanlarında 50 kişiye yakın çalışanıyla Özkaleli, bölgenin lokomotif firmaları arasında yerini almıştır. Fabrika Satış Yeri Vizyonumuz ; Dünyanın en zeki kişileri; dünya çapında tanınan insanlar yakın bir tarihte bizim ürünümüzü tüketiyor olacaklardır. Matematik olimpiyatında dereceye girenler, Nobel ödülü sahipleri, sporda dünya şampiyonları ve daha niceleri…hep bizim ürünümüzü tüketirken kazanacaklardır. İnsanlardan “Bu ürünü sattığınız için teşekkür ederiz;Sizin sattığınız ürün benim başarılı olmamı sağladı.” Şeklinde telefon ve meiller alacağız. İnsanlara dünyadaki en güzel ve en nefis tadın hangisi olduğu sorulduğunda büyük bir kısmı işte o gün ZİLE PEKMEZİ diyecektir…” Fabrika Satış Yeri Misyonumuz ; Varlık nedenimiz; En başarılı; saygın ve topluma karşı sorumlu herkesçe tanınan dünya çapında bir tüketim malları şirketi olmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Süpermarket ve Petshop

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı