ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kocuz.com

MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

BEDESTENLİOĞLU MAHALLESİ KAMPÜS CADDESİ MERKEZ KAMPÜS TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ TEKNOPARK BİNASI 1. KAT 125 NOLU ODA MERKEZ TOKAT Tokat - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 40069***********

Vergi No: 40069******

İşletme Adı: MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.02.2024

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: mehmet.kocaman.10@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kocuz.com Tokat Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde (Teknopark) Ar-Ge Projesi olarak 2022 yılında ortaya çıkmıştır. Amacımız Dış Ticaret işlemleri başta olmak üzere e-ticaret ve e-ihracat süreçlerini bilmeyen kobilerimize işletmelerimize kurmuş olduğumuz bu site aracılığı ile yol göstermek yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda ;Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız. Bu proje ile; öncelikli olarak bölgesel kobi ve İşletmelerin Türkiye ve dünya pazarında yer alabileceği, bir platform (yazılım) kurulması hedeflenmektedir. Ardından kurulacak olan bu yazılım sayesinde özellikle kobi niteliğinde olup ihracat veya ithalat yapma potansiyeli olmayan işletmelerin bu platform (yazılım) sayesinde dış ticaret işlemlerini yapmasını sağlamak amaçlanmıştır. Projenin amacı üreticilerin ürünlerini tek bir havuzda toplayarak, oluşan dijital ürün zenginliğini iç ve dış piyasada etkinliğini artırmak, yerli üretim oranına katkı sağlamak. Sektörün yoğunlaştığı bölgelerden Ar-Ge ve danışmanlık merkezimiz sayesinde sektörün gelecek stratejileri belirlenecek, üreticilerin eğitimleri ile alternatif çeşitlerin ticaretine ilişkin çalışmalar yapılacaktır. Yerli üreticilerin özellikle dış ticaret sorunlarına çözümler bulabildiği bir platform olmasını sağlamak. Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Spor ve Outdoor

- Tatil ve Seyahat

- Tekstil

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı