ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kocamanarge.com

MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

BEDESTENLİOĞLU MAHALLESİ KAMPÜS CADDESİ TEKNOPARK BİNASI KAT 3 NO125 MERKEZ TOKAT Tokat - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 40069***********

Vergi No: 40069******

İşletme Adı: MEHMET KOCAMAN ARGE DANIŞMANLIK İNOVASYON

Mobil Uygulama Adi: kocamanarge.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.02.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Google Play Store Link: https://www.kocamanarge.com

Kep Adresleri: mehmet.kocaman.10@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

KOCAMAN AR-GE DANIŞMANLIK İNOVASYON SANAYİ TİCARET VE EĞİTİM HİZMETLERİ Tokat Teknopark Firması olarak 2017 yılı ağustos ayında faaliyetlerimize başladık. Amacımız işletme ve kamu firmalarına eğitim, kurumsallaşma ve diğer danışmanlık konularında nitelikli inovatif hizmetler vermektir. Aynı zamanda İşletmelerin Kurumsal Kimliğin beklentilerine uygun eğitimleri düzenlemek için, her bir organizasyonun, kendine has yapısını inceleyip, iç işleyişine ait detayları iyi analiz etmeyi, iş süreçlerinin geçmişte üstlendiği değerleri ve gelecek zaman dilimindeki hedeflerini dikkate almayı EĞİTİM ve KİŞİSEL Gelişim programlarımızın öncelikli temel verileri olarak kabul ediyoruz. - Organizasyonel ve Kişisel Gelişim,Dış ticaret ve uluslararası pazarlama,Muhasebe ve finalsal tablolar,E-ticaret ve E-ihracat,E-muhasebe Uygulamaları, Liderlik, Kaynak Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Sürekli Gelişim gibi konu başlıklarındaki eğitimlerin Planlanmasını, Uygulanmasını, Gerçekleştirilen her bir eğitimin etkinliğinin ölçülmesini sağlayabilecek Yetkinlik Bazlı eğitim projeleri gerçekleştirmekteyiz. - Eğitim projelerini ele alırken, gerekli Kurumsal Özellikleri, Konunun önem derecesine ait Hassasiyeti, Organizasyonel Yapının detaylarını hatta zıt kutuplardaki sinerjiyi inceleyerek projenin kapsamını tamamlıyoruz. - Kurumların, Organizasyonel yapının ve kişilerin, Yetkinlik bazlı eğitimlerinin planlanması, uygulanan eğitimlerin analizlerinin yapılması ve etkinlik ölçümleri sonunda sisteme bağlamayı, Organizasyonel Gelişim süreci ile ilişkilendirmeyi sağlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler